Käesolevad andmekaitsetingimused on koostatud lähtuvalt Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusest (EL) 2016/679 ning reguleerivad andmekaitsetingimusi ja küpsiste kasutamise põhimõtteid centrumfoto.ee veebilehel.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis kasutatakse veebilehe külastamisel Teie seadmesse (nt arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti). Küpsised sisaldavad teavet, mis aitavad meil tagada veebilehe toimimine ja turvalisus ning parandada veebilehe külastajate kasutajakogemust.

Kuidas küpsised jagunevad ja mis eesmärgil neid kasutatakse?

Kasutame kahte liiki küpsiseid – ajutised ehk seansiküpsised ja püsiküpsised.

  • Seansiküpsised salvestuvad ainult veebilehe külastamise ajaks ja kustuvad peale veebilehe sulgumist.
  • Püsiküpsised salvestuvad Teie seadmesse pikemaks ajaks – kuudeks või aastateks. Püsiküpsised salvestavad Teie eelistused või tegevused.

Funktsionaalsuse poolest jagunevad küpsised järgmiselt:

  • Tehnilised küpsised, mis on vajalikud veebilehe toimimiseks. Ilma nende küpsisteta ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid eesmärgipäraselt toimida.
  • Analüütilised küpsised, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Analüütilised küpsised näitavad, milliseid lehti külastatakse kõige sagedamini, kuidas külastajad veebilehe käituvad ning kas külastamisel on tekkinud raskuseid. Analüütilised küpsised ei kogu teavet isiku kohta ja nende abil pole võimalik kedagi otseselt tuvastada.
  • Funktsionaalsusküpsised, mis aitavad meeles pidada teie tehtud valikuid.
  • Sihipärased küpsised ehk reklaamiküpsised, mida kasutame selle jaoks, et näidata Teie huvidega seonduvat reklaami ja piirata reklaami näitamiste kordade arvu. Ühtlasi aitavad nad mõõta reklaamkampaania tõhusust.

Kolmandate osapoolte küpsised

Küpsised, mis pärinevad kolmandatelt isikutelt, keda me oma teenuste jaoks kasutame (Google, Facebook, Hotjar). Nende küpsiste abil kogume teavet veebilehe statistika ja kasutajamugavuse kohta ning reklaamide jaoks. Me ei oma ligipääsu ega kontrolli kolmandate osapoolte paigaldatavaid küpsiseid ning nende kasutamine toimub lähtuvalt paigaldajate endi  andmekaitsetingimustest.

Küpsiste haldamine ja kustutamine

Kui Te ei soovi, et Teie seadmes kasutatakse ja salvestatakse küpsiseid, saate muuta vastavaid seadeid oma veebilehitseja turvasätetes. Seal saate muuta küpsiste salvestamise sätteid või küpsised ära keelata, samuti kustutada juba Teie seadmesse salvestatud küpsised. Juhime aga tähelepanu, et kõikide küpsiste blokeerimisel ei pruugi aga kõik veebilehe  funktsioonid töötada selliselt, nagu peaksid. Küpsiste seadete muutmine mõjutab kõiki veebilehti, mida Te külastate.

Lisame abistavad viited erinevate veeblehitsejate küpsiste ja turvaseadete Teile sobivaks muutmiseks:

Kontaktandmed

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi seoses küpsiste kasutamise eeskirja või andmetöötlusega, kirjutage palun info@centrumfoto.ee.